E-learning Cloud Fundamentals beschikbaar voor NOREA-leden

18 februari, 2025
NOREA lanceert speciaal voor leden de e-learningmodule Cloud Fundamentals.
De module is in het Engels en levert 2 PE-punten op.

Voor wie?

Deze leeractiviteit is bedoeld voor leden van NOREA die hun kennis over cloud computing en auditing van cloudomgevingen willen vergroten.

Inhoud van de e-learning

Deze leeractiviteit geeft een snel en helder begrip van de volgende elementen van de cloud:

  • de fundamentele concepten van cloud computing,
  • de transformatieve verschuiving van traditionele ontwikkeling naar cloud-gebaseerde ontwikkeling, en
  • de implicaties van auditing in cloudomgevingen. 
De e-learning duurt ongeveer 2 uur om te voltooien, exclusief de tijd die nodig is voor het raadplegen van documentatiebronnen.

Het eerste blok, De Cloud Definiëren, introduceert de fundamentele concepten van cloud computing. Het tweede blok, De Cloud Ontwikkelen, kijkt naar de verschuiving van traditionele naar cloud-gebaseerde ontwikkeling. Tot slot richt Auditing de Cloud zich op de unieke uitdagingen van auditing in cloudomgevingen. Samen bieden deze blokken de kennis en tools die nodig zijn om cloudtechnologieën effectief te begrijpen, te benutten en te beheren. Elke leereenheid bevat een gedetailleerde uitleg met geïntegreerde oefenvragen. Na het voltooien van de evaluatie kun u een certificaat downloaden.
Omdat het een e-learning is kunt u de opleiding in uw eigen tijd en tempo volgen.
Na afronding van de e-learning ontvangt u een certificaat.

De e-learning is gratis voor NOREA-leden en levert 2 PE-punten op.
Vraag de e-learning aan
Hoe werkt het?
  1. Ga naar https://norea-kriton.anewspring.nl/do?action=viewCatalog
  2. Klik op Request en vul uw voor-, achternaam en mailadres in.
  3. U krijgt een bevestiging per e-mail van NOREA van het mailadres learning@kriton.nl.
  4. Vanaf maandag 17 februari 2025 is de e-learning beschikbaar. U ontvangt een mail als uw aanvraag is afgehandeld van NOREA van het mailadres learning@kriton.nl. Hierin staat een link naar de login van de module.
  5. Hier maakt u een account aan of logt u in als u al een account heeft. Het kan zijn dat u al een account heeft omdat u eerder de Kennistoets heeft afgenomen.


    Mocht u nog vragen hebben, dan kunt u die stellen via norea@norea.nl.

Geschreven door
Natascha Gutterswijk
Natascha Gutterswijk
Webmaster en content manager